See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tarnybinių kelionių organizavimo paslaugos
Apraksts: Tarnybinių kelionių organizavimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 709654
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000