310648-2024 - Konkurss
Lietuva – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – Interneto svetainės sodra.lt programinio ir dizaino atnaujinimo bei priežiūros paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Interneto svetainės sodra.lt programinio ir dizaino atnaujinimo bei priežiūros paslaugų pirkimas
Apraksts: Interneto svetainės sodra.lt programinio ir dizaino atnaujinimo bei priežiūros paslaugų pirkimas
Iekšējais identifikators: 723561
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000