311818-2024 - Konkurss
Latvija – Ortopēdijas pakalpojumi – Par tiesībām izgatavot, pielāgot un izsniegt ādas - stieņu ortozes
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par tiesībām izgatavot, pielāgot un izsniegt ādas - stieņu ortozes
Apraksts: Par tiesībām izgatavot, pielāgot un izsniegt ādas - stieņu ortozes
Iekšējais identifikators: VSIA NRC "Vaivari" 2024/24 TPC
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85121283 Ortopēdijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000