31203-2026 - Rezultāts
Lietuva – Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi – Utilizavimo paslaugos (supaprastintas atviras konkursas)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Utilizavimo paslaugos (supaprastintas atviras konkursas)
Apraksts: I p.o.d. Utilizavimo paslaugos (Kaunas, Marijampolė, Alytus) II p.o.d. Utilizavimo paslaugos (Klaipėda, Telšiai, Šiauliai, Tauragė)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I pirkimo dalyje: Utilizavimo paslaugos (Kaunas, Marijampolė ir Alytus)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II pirkimo dalyje: Utilizavimo paslaugos (Klaipėda, Telšiai, Šiauliai, Tauragė)
Iekšējais identifikators: 2