2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Žuvų įveisimo į valstybinius vandens telkinius paslaugos
Apraksts: Žuvų įveisimo valstybiniuose vandens telkiniuose paslaugų pirkimas (įveisiamos Lietuvoje užaugintos žuvys). Pirkimas vykdomas siekiant pagausinti žuvų išteklius valstybiniuose vandens telkiniuose vykdant Žuvų ir vėžių įveisimo į valstybinius vandens telkinius 2024 metų planą, patvirtintą Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2024 m. kovo 7 d. įsakymu Nr. 3D-184.
Iekšējais identifikators: 722588
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77850000 Zivju audzēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000