315906-2026 - Rezultāts
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas produktu piegāde SIA “Rehabilitācijas centram “Līgatne””
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde SIA “Rehabilitācijas centram “Līgatne””
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde SIA “Rehabilitācijas centram “Līgatne””
Iekšējais identifikators: RCL2026/3k
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Papildu klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti, 15500000 Piena produkti, 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas, 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti, 15800000 Dažādi pārtikas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Gaļa un gaļas izstrādājumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Piens un piena produkti
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Maize un svaigi cepti mīklas izstrādājumi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Svaigi sezonas dārzeņi, augļi, ogas un saistītie produkti
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Svaigi augļi un dārzeņi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Bakaleja, saldēti un citi produkti