2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vietinės reikšmės keliuose esančių tiltų techninių pasų parengimo ir techninės būklės nustatymo paslaugos
Apraksts: Vietinės reikšmės keliuose esančių tiltų techninių pasų parengimo ir techninės būklės nustatymo paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija
Iekšējais identifikators: 723757
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1