2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Architektūrinio projektavimo paslaugos
Apraksts: Teritorijos tarp Totorių ir Zibalų gatvių, Širvintos upės, Širvintų m., projektinių pasiūlymų ir techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0