319250-2024 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras izstrādes pakalpojumi – Lietuvos geologijos tarnybos informacinių sistemų elektroninių paslaugų plėtros ir modernizavimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietuvos geologijos tarnybos informacinių sistemų elektroninių paslaugų plėtros ir modernizavimo paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas yra Lietuvos geologijos tarnybos elektroninių paslaugų vystymo ir modernizavimo paslaugos, kurios apima: 1. bendro visoms paslaugoms LGT EP portalo naujos versijos sukūrimą; 2. Žemės gelmių tyrimų išregistravimo paslaugos sukūrimą; 3. „Kvartero geologijos žemėlapio“ papildymą „Kvartero geologijos žemėlapis M 1:50 000“ sluoksniais; 4. Žemės gelmių išrašų formų modernizavimą; 5. Naujų duomenų teikimo žiniatinklio paslaugomis servisų paruošimą; 6. Ūkio subjektų požeminio vandens monitoringo duomenų tvarkymo paslaugų modernizavimą.
Iekšējais identifikators: 715456
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000