See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Administracinės paskirties pastato Mokyklos g. 3, Kartena, Kretingos r. sav., kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimo paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti administracinės paskirties pastato Mokyklos g. 3, Kartena, Kretingos r. sav., kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71200000 Arhitektūras un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0