2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: SPEKTAKLIO „QUANTA“ DEKORACIJOS GAMYBOS PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: spektaklio „Quanta“ dekoracijos gamybos ir montavimo paslaugos pagal pateiktus brėžinius
Iekšējais identifikators: 724284
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Procedūras galvenās iezīmes: Paskelbtas išankstinis informacinis pranešimas (Leidinio ID 245882-2024) - CVPIS Nr. 719100
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79931000 Interjera noformēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1