321143-2024 - Konkurss
Lietuva – Mobilo telefonu pakalpojumi – Mobiliojo ryšio paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mobiliojo ryšio paslaugos
Apraksts: Perkamos mobiliojo ryšio ir susijusios paslaugos, susidedančios iš: balso, trumpųjų žinučių (SMS (anglų k. „Short Messaging Service“)), vaizdo žinučių (MMS (anglų k. „Multimedia Messaging Service“)), pokalbių įrašų darymo bei saugojimo, telekomunikacinių priemonių perkančiajai organizacijai naudotis suteikimo, garantinio bei negarantinio jų remonto ir kitų techninėje specifikacijoje nurodytų susijusių paslaugų
Iekšējais identifikators: 719223
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 64212000 Mobilo telefonu pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 32250000 Mobilie telefoni, 50334140 Telefona aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi, 64212100 Īsziņu (SMS) pakalpojumi, 64212300 Multivides īsziņu (MMS) pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000