2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: STATINIO TVARKYBOS DARBŲ PROJEKTO EKSPERTIZĖS PASLAUGOS
Apraksts: STATINIO TVARKYBOS DARBŲ PROJEKTO EKSPERTIZĖS PASLAUGOS
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71319000 Eksperta liecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0