See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Maltas apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde Maltas apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Iekšējais identifikators: MAP 2024/1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Papildu klasifikācija (cpv): 03212100 Kartupeļi, 15500000 Piena produkti, 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas, 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti, 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti, 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15112000 Mājputnu gaļa, 03142500 Olas, 15200000 Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis, 15610000 Graudu maluma produkti, 15880000 Īpaši pārtikas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Kartupeļi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Piens un piena produkti
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Maize un maizes izstrādājumi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Svaigi augļi un dabīgā sula
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Svaigi dārzeņi
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Skābēti kāposti
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Putnu gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Svaigas vistu olas
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Zivis, zivju produkti
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Graudu maluma produkti