2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transporto priemonių degalai
Apraksts: 1. Pirkimo objektas - transporto priemonių degalai iš tiekėjo degalinės Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardai (toliau – buveinė) priskirtoms tarnybinėms transporto priemonėms: dyzelinas ir 95 markės variklio benzinas. 2. Preliminarus perkamas kiekis - iki 60000 ltr dyzelino ir iki 1500 ltr A-95 markės benzino per metus. 3. Buveinė adresas – Kenos pasienio užkarda, Kenos g. 34, Kalvelių km., Kalvelių sen., 13151, Vilniaus r.
Iekšējais identifikators: 724599
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134200 Dīzeļdegviela
Papildu klasifikācija (cpv): 09132100 Bezsvina benzīns
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1