See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Trading in financial instruments market data transfer services
Apraksts: Lietuvos bankas perka prekybos finansinėmis priemonėmis rinkos duomenų perdavimo paslaugas, biržų realaus laiko finansinius duomenis, prenumeruojamųjų serverių, reikalingų perkamai rinkos duomenų perdavimo paslaugai, nuomą.
Iekšējais identifikators: 721830
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72319000 Datu piegādes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 32581000 Aprīkojums datu pārraides iekārtām
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1