323639-2024 - Rezultāts
Lietuva – Kadastrālās kartēšanas pakalpojumi – JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖS INŽINERINIŲ STATINIŲ (GATVIŲ, KELIŲ, AIKŠTELIŲ) KADASTRINIŲ MATAVIMŲ ATLIKIMO, KADASTRINIŲ MATAVIMŲ BYLŲ PARENGIMO IR JŲ TIKSLINIMO PASLAUGOS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖS INŽINERINIŲ STATINIŲ (GATVIŲ, KELIŲ, AIKŠTELIŲ) KADASTRINIŲ MATAVIMŲ ATLIKIMO, KADASTRINIŲ MATAVIMŲ BYLŲ PARENGIMO IR JŲ TIKSLINIMO PASLAUGOS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Jonavos rajono savivaldybės inžinerinių statinių (gatvių, kelių, aikštelių) kadastrinių matavimų, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir jų tikslinimo paslaugas. Pirkimas skaidomas į 2 dalis: I pirkimo objekto dalis - vietinės reikšmės kelių, gatvių, esančių Jonavos mieste, kadastrinių matavimų atlikimo, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir kadastrinių matavimų tikslinimo paslaugos; II pirkimo objekto dalis - vietinės reikšmės kelių, gatvių, esančių Jonavos rajone, kadastrinių matavimų atlikimo, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir kadastrinių matavimų tikslinimo paslaugos. Paslaugos teikiamos vadovaujantis technine specifikacija bei sutarties nuostatomis po užsakymo pateikimo.
Iekšējais identifikators: 711207
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71354300 Kadastrālās kartēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vietinės reikšmės kelių, gatvių, esančių Jonavos mieste, kadastrinių matavimų atlikimo, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir kadastrinių matavimų tikslinimo paslaugos
Apraksts: Perkamos vietinės reikšmės kelių, gatvių, esančių Jonavos mieste, kadastrinių matavimų atlikimo, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir kadastrinių matavimų tikslinimo paslaugos. Paslaugos teikiamos vadovaujantis technine specifikacija bei sutarties nuostatomis po užsakymo pateikimo.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Vietinės reikšmės kelių, gatvių, esančių Jonavos rajone, kadastrinių matavimų atlikimo, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir kadastrinių matavimų tikslinimo paslaugos
Apraksts: Perkamos vietinės reikšmės kelių, gatvių, esančių Jonavos rajone, kadastrinių matavimų atlikimo, kadastrinių matavimų bylų parengimo ir kadastrinių matavimų tikslinimo paslaugos. Paslaugos teikiamos vadovaujantis technine specifikacija bei sutarties nuostatomis po užsakymo pateikimo.
Iekšējais identifikators: 2