See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Informacinių sistemų saugumo specialisto kompetencijų paslaugos
Apraksts: Informacinių sistemų saugumo specialisto kompetencijų paslaugos
Iepriekšējs paziņojums: 374503-2021
Iekšējais identifikators: 715948
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72243000 Programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000