2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Saņemto datņu atarhivēšanas, arhīva datņu pārbaudes pret iespējamu vīrusu vai citu ļaunatūru klātbūtni un nekompromitēto mašīnlasāmu datņu atpakaļ ievietošanas goAML tehniskā risinājuma izstrāde
Apraksts: Saņemto datņu atarhivēšanas, arhīva datņu pārbaudes pret iespējamu vīrusu vai citu ļaunatūru klātbūtni un nekompromitēto mašīnlasāmu datņu atpakaļ ievietošanas goAML tehniskā risinājuma izstrāde
Iekšējais identifikators: FID 2024/7
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000