325088-2024 - Rezultāts
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Sporto paskirties inžinerinio statinio-sporto aikštyno su tribūnomis Veiverių pl. 132, Kauno m., statybos techninio darbo projekto parengimo ir jo vykdymo priežiūros paslaugos pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sporto paskirties inžinerinio statinio-sporto aikštyno su tribūnomis Veiverių pl. 132, Kauno m., statybos techninio darbo projekto parengimo ir jo vykdymo priežiūros paslaugos pirkimas
Apraksts: Perkamos sporto paskirties inžinerinio statinio-sporto aikštyno su tribūnomis Veiverių pl. 132, Kauno m., statybos techninio darbo projekto parengimo ir jo vykdymo priežiūros paslaugos pagal Sutartyje ir jos prieduose (pirkimo sąlygų 5 priedas) nustatytus reikalavimus.
Iekšējais identifikators: 710980
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000