2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Juridisko pakalpojumu sniegšana vispārīgās vienošanās ietvaros
Apraksts: Juridisko pakalpojumu sniegšana vispārīgās vienošanās ietvaros
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79140000 Juridisko konsultāciju un juridiskās informācijas pakalpojumi