See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kūdikių maistas, pieno mišiniai (Nr. 8129)
Apraksts: (žr. pirkimo dokumentus)
Iekšējais identifikators: 724781
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15884000 Zīdaiņu pārtika
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Pradinio maitinimo mišiniai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Neišnešiotiems naujagimiams skirtas mišinys
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. Neišnešiotiems naujagimiams skirtas mišinys
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. Hidrolizuoto baltymo pradinio maitinimo mišinys
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. Pradinio maitinimo mišinys, esant atpylinėjimui
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. Belaktozis mišinys
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. Pradinio maitinimo mišinys, esant virškinamojo trakto sudirginimui
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8. Hipoalerginis pradinio maitinimo mišinys, esant VT sutrikimams
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9. Hipoalerginis pradinio maitinimo mišinys, esant malabsorbcijai
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10. Specialios paskirties produktai
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11. Paruoštas vartoti pradinio maitinimo mišinys
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12. Motinos pieno baltymų papildas
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13. Kūdikių tyrelės
Iekšējais identifikators: 13