326069-2024 - Rezultāts
Lietuva – Kravu vedēji – (PU-11557/23) [ITP24] N1 ir N2 kategorijos krovininiai automobiliai (dvikabiniai)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (PU-11557/23) [ITP24] N1 ir N2 kategorijos krovininiai automobiliai (dvikabiniai)
Apraksts: N1 ir N2 kategorijos krovininiai automobiliai (dvikabiniai)
Iepriekšējs paziņojums: 794745-2023
Iekšējais identifikators: 703949
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144750 Kravu vedēji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis "N1 klasės krovininiai automobiliai dviguba kabina"
Apraksts: perkami N1 klasės krovininiai automobiliai dviguba kabina
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis "N2 klasės krovininiai automobiliai dviguba kabina su manipuliatoriumi"
Apraksts: perkami N2 klasės krovininiai automobiliai dviguba kabina su manipuliatoriumi