2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medienos smulkintuvų ir jų techninio aptarnavimo, remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas
Apraksts: Ant sunkvežimio bazės sumontuotų būgninių medienos smulkintuvų, kurių pavara yra nuo sunkvežimio variklio, ir agreguotų su hidromanipuliatoriumi bei jų techninio aptarnavimo, remonto paslaugų ir atsarginių dalių pirkimas
Iekšējais identifikators: 720550
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000