See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mažeikių sporto ir pramogų centro Mažeikiuose, Sedos g. 55, rangos darbai
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti sporto paskirties pastato, adresu Sedos g. 55, Mažeikiuose, statybos darbus (toliau - Darbai). Darbai vykdomi pagal techninį projektą „Sporto paskirties pastato, adresu Sedos g. 55, Mažeikiuose, statybos projektas“ A laida 15/021-TP.
Iekšējais identifikators: 719197
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45212225 Sporta halles celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 79421200 Projektu plānošanas pakalpojumi, izņemot būvdarbu plānošanu
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Vadovaujantis LR viešųjų pirkimų įstatyme įtvirtintomis nuostatomis