2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Drupinātas grants maisījuma 0/32s piegāde nesaistīta seguma ceļu klātnes iesēdumu un bedru labošanai
Apraksts: Drupinātas grants maisījuma 0/32s piegāde nesaistīta seguma ceļu klātnes iesēdumu un bedru labošanai
Iekšējais identifikators: ANPCP 2024/34
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 14210000 Grants, smilts, akmens šķembas un to masa
Papildu klasifikācija (cpv): 45233141 Ceļu uzturēšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Drupinātas grants maisījuma 0/32s piegāde nesaistīta seguma ceļu klātnes iesēdumu un bedru labošana Dubnas, Kalupes, Līksnas, Vaboles, Nīcgales pagastos
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Drupinātas grants maisījuma 0/32s piegāde nesaistīta seguma ceļu klātnes iesēdumu un bedru labošana Naujenes, Biķernieku pagastos
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Drupinātas grants maisījuma 0/32s piegāde nesaistīta seguma ceļu klātnes iesēdumu un bedru labošana Kalkūnes, Laucesas, Medumu, Salienas, Skrudalienas, Tabores, Demenes pagastos