2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: GIPL REKONSTRUKCIJA_Kvalifikacijos vertinimo sistema
Apraksts: Pirkėjas sukurtos Kvalifikacijos vertinimo sistemos pagrindu vykdys PĮ reglamentuojamus pirkimus, kurių tikslas – sudaryti sutartis dėl Pirkimo objekto.
Iekšējais identifikators: 720888
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231220 Gāzes cauruļvadu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1