2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bendrabučio, esančio Girelės g. 53, Kaišiadoryse, pastato paskirties keitimo techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Apraksts: Gyvenamieji pastatai. Projektas išskiriamas į 3 etapus. I etapas: Planuojama turimą Kaišiadorių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nenaudojamo pastato – bendrabučio, esančio Girelės g. 53, Kaišiadoryse, 3–5 aukštų butus rekonstruoti ir pritaikyti juos taip, kad jie atitiktų asmenų su negalia (turinčių judėjimo ir (ar) psichikos, ir (ar) proto, ir (ar) regos negalią), gausių šeimų poreikius. Šiuo projektu planuojama įrengti ne mažiau kaip 20 butų (1 kambario butai – 7 vnt., 2 kambarių butai – 6 vnt., 3 kambarių butai – 7 vnt.), 7 būstai skirti asmenims su negalia, 13 būstų gausios šeimoms. Etapas apima vidaus patalpų perplanavimą (išnaudojant bendrųjų patalpų plotus), bei tų patalpų langų pakeitimą. II etapas: Išorės atitvarų apšiltinimas, I (tų, kurie nepakeisti) ir II aukšto langų (I a. kurie nepakeisti) pakeitimą, lauko durų pakeitimą (kurios nepakeistos), cokolio apšiltinimą, bei nuogrindos įrengimą, pastato drenažo įrengimą. Sklypo sutvarkymas, įrengiant daugiabučiui reikalingą infrastruktūrą III etapas: II aukšto perplanavimas, įrengiant 1 k. butus, išnaudojant bendrojo naudojimo patalpas. Gyvenamosios paskirties pastatas. JT. Nr. 4997-5011-8010 Bendras plotas – 2409,60 m², Tūris – 10131 m³, Gyvenamasis plotas – 1200,72 m², Aukštų skaičius – 5. Adresas: Girelės g. 53, Kaišiadorys, Kaišiadorių r. sav
Iekšējais identifikators: 714909
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1