327731-2024 - Rezultāts
Latvija – Remonta un apkopes pakalpojumi – Automātisko iekārtu apkope
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Automātisko iekārtu apkope
Apraksts: Automātisko iekārtu apkope
Iekšējais identifikators: RŪ-2024/14
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000