See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 2 KVIETIMAS. UIPATH (ARBA LYGIAVERČIŲ) PROGRAMINĖS ĮRANGOS LICENCIJŲ PRENUMERATA
Apraksts: UIPATH (arba lygiaverčių) programinės įrangos licencijų prenumerata sudaryta iš dviejų dalių.
Iepriekšējs paziņojums: 655211-2023
Iekšējais identifikators: 714759
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48218000 Licenču pārvaldības programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I dalis – Uipath (arba lygiavertės) programinės įrangos licencijų prenumerata
Apraksts: 1.1. UiPath - Flex- Attended - Named User (arba lygiaverčių), 2 vnt., 12 mėn. 1.2. UiPath - Flex - Automation Developer - Named User (arba lygiavertė) 1 vnt., 12 mėn. 1.3. UiPath - Flex - Unattended Robot (arba lygiaverčių) 4 vnt., 12 mėn.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II dalis – Uipath (arba lygiavertės) programinės įrangos licencijų prenumerata
Apraksts: 2.1. UiPath - Flex - Unattended Robot (arba lygiaverčių) 9 vnt., prenumeratos laikotartpis nuo 2024-10-14 iki 2025-04-24; 2.2. UiPath - Flex - Unattended Robot (arba lygiaverčių) 9 vnt., 12 mėn. prenumeratos laikotartpis (nuo 2025-04-25 iki 2026-04-24).
Iekšējais identifikators: 2