See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KONKRETUS PIRKIMAS „ĮVAIRIOS DARBO PIRŠTINĖS – PIRKIMAS NR. 1“ (PIRKIMO ID 3001099), ATLIEKAMAS SUKURTOS „ĮVAIRIŲ DARBO PIRŠTINIŲ“ (PIRKIMO NUMERIS 737092 (SENOJE CVP IS), PIRKIMO ID 100775 (NAUJOJE CVP IS)) DINAMINĖS PIRKIMO SISTEMOS PAGRINDU
Apraksts: Skaidomas į 3 dalis t. y. 1 pirkimo dalis „Pirštuotų PVC pirštinių pirkimas“ ir 2 pirkimo dalis „Kombinuotų pirštuotų pirštinių pirkimas”, 3 pirkimo dalis „Medvilninių pirštinių pirkimas”
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18141000 Darba cimdi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis „Pirštuotų PVC pirštinių pirkimas“
Apraksts: Pirštuotos PVC pirštinės
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis „Kombinuotų pirštuotų pirštinių pirkimas”
Apraksts: Kombinuotos pirštuotos pirštinės
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 pirkimo dalis „Medvilninių pirštinių pirkimas”
Apraksts: Medvilninės pirštinės
Iekšējais identifikators: 3