329597-2024 - Rezultāts
Latvija – Degvielas – Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētai degvielas iegādes nodrošināšanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētai degvielas iegādes nodrošināšanai
Apraksts: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētai degvielas iegādes nodrošināšanai
Iekšējais identifikators: VALIC 2022/064/EN-P-SK
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Iepirkums