See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: POLICIJOS TURTO VALDYMO MODULIO TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS PARENGIMO PASLAUGOS
Apraksts: 1.1. Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – Perkančioji organizacija) numato įsigyti Turto valdymo modulio (toliau – FVAIS TVM) modernizavimo techninės specifikacijos parengimo paslaugas (toliau – paslaugos), kurių metu turi būti įvertintas poreikis turto valdymo procesų analizės atnaujinimui bei parengta detali funkcinių ir nefunkcinių reikalavimų apimties techninė specifikacija, aprašant ir diegimo principus.
Iekšējais identifikators: 720224
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1