See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 1 konkretus pirkimas. Keleivinės transporto priemonės (VST)
Apraksts: Keleivinės transporto priemonės
Iepriekšējs paziņojums: 653312-2023
Iekšējais identifikators: 715866
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34115200 Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1-a pirkimo objekto dalis. Keleivinė transporto priemonė
Apraksts: 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2-a pirkimo objekto dalis. Keleivinė transporto priemonė.
Iekšējais identifikators: 2