332096-2026 - Konkurss
Lietuva – Revīzijas pakalpojumi – Informacinių sistemų audito paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Informacinių sistemų audito paslaugos
Apraksts: Informacinių sistemų audito paslaugos: 1 dalis. VMI naudojamų informacinių sistemų audito paslaugos. 2 dalis. SODROS naudojamų informacinių sistemų audito paslaugos.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79212000 Revīzijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: VMI naudojamų informacinių sistemų audito paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: SODROS naudojamų informacinių sistemų audito paslaugos
Iekšējais identifikators: 2