2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Statybos kodekso projekto parengimo Statybos kodekso koncepcijos II alternatyvos pagrindu paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas – Statybos kodekso projekto parengimo Statybos kodekso koncepcijos II alternatyvos pagrindu paslaugos. Paslaugų atlikimo terminas – iki 2024 m. spalio 15 d. Vykdant pirkimo sutartį turi būti parengtas kodifikuoto statybos teisyno – Statybos kodekso projektas (toliau – Projektas) Statybos kodekso koncepcijos II alternatyvos pagrindu (toliau – Koncepcija). Projekte turi būti sistemiškai reglamentuojamos statybos įgyvendinimo stadijos, išskirtos Koncepcijos II alternatyvoje. Projektu turi būti atliktas statinio projektavimo, statinio statybos bei statinio naudojimo reguliavimo sisteminimas, kokybinė pertvarka, teisinio reguliavimo konsolidacija ir perteklinio teisinio reguliavimo atsisakymas, remiantis Koncepcijoje nustatytais tikslais, principais ir pagrindinėmis nuostatomis. Paslaugų priėmimas bus vykdomas etapais, t. y. Vykdytojas Projektą turės parengti ir perkančiajai organizacijai perduoti etapais, laikantis techninės specifikacijos (konkurso sąlygų 1 priedas) kiekvienam etapui nustatytų terminų. Vykdytojas turės dalyvauti visuose perkančiosios organizacijos organizuojamuose susitikimuose (įskaitant nuotolinius) dėl Projekto rengimo. Detalesnė informacija pateikiama pirkimo dokumentuose.
Iekšējais identifikators: 716170
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000