335655-2024 - Konkurss
Latvija – Koksnes kurināmais – Kurināmā piegāde Pārgaujas apvienības pārvaldes katlu mājām 2024./2025.gada apkures sezonai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kurināmā piegāde Pārgaujas apvienības pārvaldes katlu mājām 2024./2025.gada apkures sezonai
Apraksts: Kurināmā piegāde Pārgaujas apvienības pārvaldes katlu mājām 2024./2025.gada apkures sezonai
Iekšējais identifikators: PAP/2024/2_AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09111400 Koksnes kurināmais
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Iepirkuma 1.daļa - “Rozulas klubs”, Rozula, Stalbes pag., Cēsu nov.
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Iepirkuma 2.daļa - „Auciemmuiža”, Auciems, Raiskuma pagasts, Cēsu novads
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Iepirkuma 3.daļa - “Auciema katlu māja”, Alejas iela 2A, Auciems, Raiskuma pagasts, Cēsu novads
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Iepirkuma 4.daļa - "Pagastmāja" - "Raiskuma estrāde", Raiskums, Raiskuma pagasts, Cēsu novads
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Iepirkuam 5.daļa - "Tautas nams" - "Katlu māja - malkas novietne", Plācis, Straupes pagasts, Cēsu novads
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Iepirkuma 6.daļa - "Straupes katlu māja" - "Katlu māja", Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Iepirkuma 7.daļa - "Doktorāts", Plācis, Straupes pagasts, Cēsu novads
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Iepirkuma 8.daļa - "Stalbes katlu māja" - "Katlu māja", Stalbe, Stalbes pagasts, Cēsu novads