336972-2024 - Konkurss
Lietuva – Anestēzijas ierīces – Medicininės įrangos pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicininės įrangos pirkimas
Apraksts: Medicininės įrangos pirkimas
Iekšējais identifikators: 725440
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33172100 Anestēzijas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Anestezijos aparato su monitoriumi pirkimas
Apraksts: Anestezijos aparatas su monitoriumi
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Vakuuminio siurblio (gleivių atsiurbėjo) pirkimas (1)
Apraksts: Vakuuminis siurblys(gleivių atsiurbėjas)
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Audiometro pirkimas (1)
Apraksts: Audiometras
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Krūtinės ląstos paspaudimų prietaiso pirkimas (1)
Apraksts: Krūtinės ląstos paspaudimų prietaisas
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Paciento gyvybinių funkcijų sekimo monitorių ir centrinės monitarimo stoties pirkimas (1)
Apraksts: Paciento gyvybinių funkcijų sekimo monitoriai ir centrinės monitarimo stotis
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Didelės tėkmės deguonies terapijos prietaiso pirkimas (1)
Apraksts: Didelės tėkmės deguonies terapijos prietaisas
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Ultragarsinės diagnostinės sistemos pirkimas (1)
Apraksts: Ultragarsinė diagnostinė sistema
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Infuzinių skysčių šildytuvo pirkimas (1)
Apraksts: Infuzinių skysčių šildytuvas
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Kraujo komponentų šildytuvo pirkimas (1)
Apraksts: Kraujo komponentų šildytuvas
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Paciento kūno temperatūros palaikymo prietaiso pirkimas
Apraksts: Paciento kūno temperatūros palaikymo prietaisas
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pacientų kūno temperatūros (šildymo-šaldymo) palaikymo prietaiso pirkimas
Apraksts: Pacientų kūno temperatūros (šildymo-šaldymo) palaikymo prietaisas
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Infuzinių skysčių šildymo spintos pirkimas (1)
Apraksts: Infuzinių skysčių šildymo spinta
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Kardiostimuliatoriaus pirkimas (1)
Apraksts: Kardiostimuliatorius
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Infuzinių tūrinių pompų pirkimas (1)
Apraksts: Infuzinės tūrinės pompos
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Švirkštinių tūrinių pompų pirkimas (1)
Apraksts: Švirkštinės tūrinės pompos
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pacientų gyvybinių funkcijų monitoriaus (Transportinio) pirkimas) (1)
Apraksts: Pacientų gyvybinių funkcijų monitorius (transportinis)
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Multifunkcinis anestezijos vežimėlio pirkimas (1)
Apraksts: Multifunkcinis anestezijos vežimėlis
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Vaistų spintos pirkimas (1)
Apraksts: Vaistų spinta
Iekšējais identifikators: 18