337227-2024 - Konkurss
Latvija – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – Garkalnes Mākslas un vispārizglītojošās pamatskolas piebūves projektēšana un autoruzraudzība
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Garkalnes Mākslas un vispārizglītojošās pamatskolas piebūves projektēšana un autoruzraudzība
Apraksts: Garkalnes Mākslas un vispārizglītojošās pamatskolas piebūves projektēšana un autoruzraudzība
Iekšējais identifikators: RNP 2024/42
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000