337245-2024 - Rezultāts
Latvija – Datu pārraides pakalpojumi – Bauskas novada pašvaldības iestāžu interneta un datu pārraides tīkla nodrošināšana un uzturēšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bauskas novada pašvaldības iestāžu interneta un datu pārraides tīkla nodrošināšana un uzturēšana
Apraksts: Interneta un datu pārraides tīkla nodrošināšana un uzturēšana
Iekšējais identifikators: BNP 2024/39
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72318000 Datu pārraides pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000