See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ekspertinių vertinimų, dalyvaujant Europos vaistų agentūros procedūrose, paslaugų centralizuotas viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Apraksts: Perkamos ekspertinių vertinimų paslaugos.
Iekšējais identifikators: 554982
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 13445 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 174234, PIRKIMAS
Apraksts: Vyresnysis kokybės ekspertas, 5 dalis
Iekšējais identifikators: 13445
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 13446 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 174337, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13446
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 13447 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 174426, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13447
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 13448 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 174522, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13448
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 13449 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 174522, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13449
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 13450 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 168638, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13450
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 13451 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 168638, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13451
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 13439 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 162178, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13439
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 13440 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 168083, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13440
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 13441 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 168083, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13441
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 13442 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 168638, PIRKIMAS
Apraksts: Vyresnysis klinikinis ekspertas, 7 dalis
Iekšējais identifikators: 13442
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 13443 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 172975, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13443
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13444 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 172975, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13444
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 13425 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13425
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 13426 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13426
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 13427 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13427
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 13428 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13428
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 13429 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13429
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 13430 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13430
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 13431 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169006, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13431
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 13432 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169901, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13432
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 13433 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169901, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13433
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 13434 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169901, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13434
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 13435 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169901, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13435
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 13436 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169901, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13436
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 13437 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 173876, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13437
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 13438 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 173876, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13438