337477-2024 - Konkurss
Latvija – Jūras patruļkuģi – Lietota patruļkuģa iegāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietota patruļkuģa iegāde
Apraksts: Lietota patruļkuģa iegāde
Iekšējais identifikators: VRS 2024/04-01-VEP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Tika publicēts iepriekšējais informatīvais paziņojums, ko izmanto, lai saīsinātu piedāvājumu iesniegšanas termiņu
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34511100 Jūras patruļkuģi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000