2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Biudžeto planavimo informacinės sistemos (BPIS) kūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas
Apraksts: Biudžeto planavimo informacinės sistemos (BPIS) kūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas
Iekšējais identifikators: 725737
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Atviras konkursas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1