338520-2024 - Rezultāts
Lietuva – Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi – ES programų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“ paraiškų vertinimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ES programų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“ paraiškų vertinimo paslaugos
Apraksts: Perkamos ES programų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“ paraiškų vertinimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 707467
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000