338977-2024 - Konkurss
Lietuva – Sterilizācijas, dezinfekcijas un higiēnas ierīces – Sterilizacijos kontrolės priemonės
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sterilizacijos kontrolės priemonės
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti sterilizacijos kontrolės priemones – sterilizuojamų gaminių pakavimo priemones, sterilizacijos ir valymo kontrolės priemones ir papildomos sterilizacijos priemones. Pirkimo objektas skaidomas į 4 (keturias) dalis, kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. 1 pirkimo dalis – „Pakavimo priemonės“. 2 pirkimo dalis – „Sterilizacijos proceso kontrolės priemonės“. 3 pirkimo dalis – „Valymo proceso kontrolės priemonės“. 4 pirkimo dalis – „Papildomos sterilizacijos priemonės“
Iekšējais identifikators: 725639
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33191000 Sterilizācijas, dezinfekcijas un higiēnas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakavimo priemonės
Apraksts: Prekių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Sterilizacijos proceso kontrolės priemonės
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Valymo proceso kontrolės priemonės
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Papildomos sterilizacijos priemonės