341518-2024 - Rezultāts
Latvija – Pētniecības konsultāciju pakalpojumi – Priekšizpēte par interneta datu pārraides jaudas problēmām un vajadzībām izglītības iestādēs, tai skaitā izglītības iestāžu iekštīkla funkcionēšanas uzlabojumiem
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Priekšizpēte par interneta datu pārraides jaudas problēmām un vajadzībām izglītības iestādēs, tai skaitā izglītības iestāžu iekštīkla funkcionēšanas uzlabojumiem
Apraksts: Priekšizpēte par interneta datu pārraides jaudas problēmām un vajadzībām izglītības iestādēs, tai skaitā izglītības iestāžu iekštīkla funkcionēšanas uzlabojumiem
Iekšējais identifikators: IZM 2024/1/AK/AFP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000