See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ugniasienių techninio aptarnavimo ir palaikymo paslaugų pirkimas, Nr. VU102
Apraksts: Vilniaus universiteto (toliau – VU) turimų ugniasienių techninis aptarnavimas ir VU turimų licencijų, skirtų šioms ugniasienėms, techninis palaikymas
Iekšējais identifikators: 716366
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I dalis – VU ugniasienių FortiGate 1100E techninio aptarnavimo ir palaikymo paslaugos
Apraksts: VU turimų 2 vnt. FortiGate 1100E, (įrangos serijiniai numeriai: FG10E0TB21900196, FG10E0TB21900314) ugniasienių techninio aptarnavimo ir VU turimų licencijų, skirtų šioms ugniasienėms, techninio palaikymo paslaugos 12 mėnesių terminui.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II dalis – VU ugniasienių FortiGate 1500D techninio aptarnavimo ir palaikymo paslaugos
Apraksts: VU turimų 2 vnt. FortiGate 1500D, (įrangos serijiniai numeriai: FG1K5DT918802430, FG1K5DT918802247) ugniasienių techninio aptarnavimo ir VU turimų licencijų, skirtų šioms ugniasienėms, techninio palaikymo paslaugos 12 mėnesių laikotarpiui.
Iekšējais identifikators: 2