342515-2024 - Konkurss
Latvija – Uzkopšanas pakalpojumi – Telpu uzkopšanas pakalpojums Carnikavas pamatskolā
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Telpu uzkopšanas pakalpojums Carnikavas pamatskolā
Apraksts: Telpu uzkopšanas pakalpojums Carnikavas pamatskolā
Iekšējais identifikators: PA “Carnikavas komunālserviss” 2024/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000