2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: INFEKCINIŲ LIGŲ DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRO PASTATO STATYBOS DARBAI
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Infekcinių ligų diagnostikos ir gydymo centro pastato statybos darbus. Pirkimo objekto savybės nustatytos pirkimo dokumentų A dalies „Specialioji dalis“ 1 priede pateiktame Gydymo paskirties pastato (Infekcinių ligų diagnostikos ir gydymo centro) V. Kudirkos g. 99, Šiauliai, statybos techniniame projekte.
Iekšējais identifikators: 702842
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45215100 Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: VPĮ 89 str.