343060-2025 - Konkurss
Latvija – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – Informācijas sistēmas “AT meklētājs” programmatūras izstrāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Informācijas sistēmas “AT meklētājs” programmatūras izstrāde
Apraksts: Informācijas sistēmas “AT meklētājs” programmatūras izstrāde
Iekšējais identifikators: AT2025/2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000